Stendai
There are no translations available.

Informaciniai stendai - tai paprasčiausia ir veiksmingiausia vizualinės informacijos pateikimo priemonė. Informaciniai stendai plačiai naudojami įmonės biure, pardavimo vietose, valstybinėse ir medicinos organizacijose, mokymo įstaigose ir kitose komercinėse organizacijose. Originaliai įrengti stendą tikslinga tiek pristatant naują produktą, tiek prisistatant naujai, ypač užsienio, rinkai, tuo pabrėžiant firmos stabilumą, populiarumą, solidumą.

 Mūsų laikais sunku įsivaiduoti, kad įmonėje, kuri teikia paslaugas, nebūtų nors vieno informacinio  stendo. Sunku įsivaizduoti, kaip ta įmonė pateikia informacija savo klientams, kurie atvyko į biurą, arba pateikia informaciją savo darbuotojams.

Informaciniai stendai gali būti pakabinami arba pastatomi.

Pagrindiniai stendų privalumai yra tokie:

  • užima mažai vietos;
  • paprastas montavimas
  • galima lengvai ir greitai pakeisti informaciją

Informaciniai stendai gaminami iš įvairių medžiagų, tai gali būti PVC plastikas, kompozicinės plokštės, kamštinės lentos. Taip pat, stendams gali būti naudojamas apšvietimas.

Specialiai Jums, mes parinksime ir sukursime informacinio stendo dizainą, atsižgelgiant į Jūsų poreikius, suteiksime pilną gamybos, tiekimo, montavimo ir tolimesnio aptarnavimo darbų asortimentą.